Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Томи Растєгаєвої закрито: кошти на поточне лікування зібрано!

На сьогодні та частина Томиного лікування, що обов’язково мала проходити в клініці під пильним наглядом лікарів, закінчилася. За досить короткий час Томі встигли зробити складну операцію, провести хіміо- та променеву терапію. Лікування ще триває, та продовжити його Тома зможе в Україні, приймаючи призначені ліки та регулярно обстежуючись. Для Томи та її рідних це величезне полегшення як у моральному, так і у фінансовому плані. 

До останнього моменту фінансове питання було надзвичайно гострим. Лише два дні Тому сталося справжнє диво – людина з надзвичайним серцем пожертвувала на порятунок Томи значну грошову суму. Родина змогла закупити препарати для лікування вдома, погасити борг перед клінікою. Надлишок у сумі 6 380 грн Томина родина передала батькам Дмитрика Ванжули. Ці кошти допоможуть Дімі вчасно потрапити на операцію. 

Ми щиро дякуємо кожному, хто підтримував Томину родину, допомагав, хвилювався та молився за нашу маленьку підопічну. Завдяки нашим зусиллям Тома отримала шанс на життя. Будемо й надалі тримати вас в курсі новин від нашої чарівної Томи!