fbpx
Допомогти

Термінова допомога

ВАНЖУЛА ДМИТРО. ЕКСТРОФІЯ СЕЧОВОГО МІХУРА

Народження власної дитини – не завжди свято. Трапляється так, що день, якого чекаєш понад будь-що в житті, несе в собі біль, тяжкі випробування й переживання. Дмитрика полюбили задовго до його народження, улюбленого синочка чекали з нетерпінням. Але зустріли не щасливою посмішкою, а сльозами відчаю.

Малюк народився з тяжкою вадою – екстрофією сечового міхура. Сечова система хлопчика недорозвинута, статеві органи деформовані, а сам сечовий міхур розташований не в черевній порожнині, а відкривається назовні, ніби страшна кривава рана. Без лікування Дмитрик приречений на болісне існування. Зараз його сечостатева система зовсім беззахисна перед інфекціями і хворобами.

Що раніше почнеться оперативне лікування, то ймовірніше досягти бажаного результату й подарувати маленькому Дмитрику шанс жити повноцінним життям без суттєвих обмежень. А ще – захистити малюка від численних хвороб та небезпечних інфекцій, які, на жаль, неминучі доки сечовий міхур лишається відкритим.

На шляху до одужання Дмитрик має пережити кілька операцій. Зараз його родина бореться з відчаєм та шукає кошти, щоб вже найближчим часом почати підготовку до першої операції. Вартість першої операції- 13 000€.

Та без нас, без нашої фінансової та моральної підтримки, родині не впоратися.

Кожен з нас може стати запорукою Дмитрикового одужання. Треба зовсім небагато: посильні пожертви, розповсюдження інформації та щире бажання врятувати зовсім маленьку та беззахисну дитину від тяжкої долі!

Допомогти Дмитрику Ванжулі можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Дмитрик” :

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN UA343206490000026006052643111

✔️Картка Приватбанку 5168-7427-2962-2013 Білошапка Ганна (директор фонду)

➡️Картка Monobank:
4441-1144-4735-5627
Ганна Білошапка ( директор фонду)

❤️Paypal – mirlove67@gmail.com (Сергій Руденко- реквізит використовується по договору)