Допомогти

Отримати допомогу

Якщо з Вашою дитиною (Ваших родичів/друзів) сталась біда та Вам потрібна допомога в зборі коштів для дороговартісного лікування та Ви вирішили звернутись за допомогою до нашого фонду — ми будемо намагатись докласти максимум зусиль, щоб Вам допомогти. Ми не розділяємо людей по територіях та проблемах — Ви можете звертатись за допомогою в будь-який момент!

Наше завдання — донести інформацію, розповісти про Вашу проблему якомога більшій кількості небайдужих, співчутливих та милосердних людей. Тому Ваш лист-звернення повинен бути інформативним, з живою розповіддю про ситуацію, що склалась. Прохання потрібно підтвердити максимально повним пакетом документів ( контактна інформація, діагноз дитини, посвідчення особистості, тощо).

Пакет документів необхідно вислати за електронною адресою: kievfond@ukr.net та в темі листа помітити “Потрібна допомога!” або ж зателефонувати особисто за вказаним номером телефону.

В боротьбі за життя дитини використовують всі методи підтримки — розраховуйте на нас, як на один із багатьох видів допомоги.

    ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ