Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Олега Григорова знову відкрито: невтішні результати аналізів

Вчора видався складний день у Олега та його мами. На 9.00 ранку була призначена перев’язка катетера та контроль показників крові. Аналіз зробили розгорнутий, тому його вартість виявилася дорогою – близько 200 доларів. На жаль, практично всі показники крові понизилися. Більш за все засмутили тромбоцити, їх значення – 9 при нижній нормі 150. 

Гемоглобін також впав. Тому лікар одразу ж призначила переливання еритроцитів та тромбоцитів. Рахунок за переливання – 1 068 доларів. МРТ перенесли на 17.00. Його вартість – 795 доларів. Довелося увесь день провести в клініці. Попередньо МРТ було призначено на 11.30. Отже, з 6.30 Олег не зміг пити чи їсти. 

Увесь день Олег був засмученим, нервовим та голодним. Майже всі препарати, які Олег приймав раніше, лікар відмінила. Лишився ще Револейд (вартість 480 доларів) та вітамін Д. В понеділок доведеться закупати чергову упаковку, однак є вірогідність, що вона стане останньою. 

На жаль, фінансові збереження родини фактично вичерпані. На разі, у мами лишається лише 264 долара. Вона вимушена знову просити про допомогу. Друзі, до перемоги лишається лише крок. Просимо вас, підтримайте Олега!