fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Григоров Олег. Рабдоміосаркома ембріонального типу орбіти ока

Олегові 10 років. Все почалося більше двох років тому, коли мама виявила у сина набряклість і почервоніння лівого ока. Хлопчикові діагностували онкологічне захворювання – рабдоміосаркому ембріонального типу орбіти ока. Дитина мужньо пройшла 18 сеансів променевої терапії, і 4 блоки хіміотерапії тривалістю 22 тижні. Хвороба стрімко розвивалася, з часом відбувся зсув очного яблука. Олежика прооперували, видалили новоутворення, на щастя вдалося зберегти око. При виписці з лікарні лікарі одноголосно повідомили, що в Україні їм дитину не врятувати.
Завдяки допомозі небайдужих людей Григорови мали змогу полетіти в Стамбул на обстеження і лікування клініки Memorial в надії, що Олегові там допоможуть! Хлопчику провели трансплантація кісткового мозку.

Але період лікування ще триває, який виявився дороговартісним (препарати для підтримки лейкоцитів і тромбоцитів, переливання,  аналізи, МРТ та інші невідкладні  госпіталізації).

В резерві у мами з сином ледь-ледь вистачає коштів, сім’я в розпачі! Самостійно оплатити всі витрати за лікування родині не під силу. Без допомоги добрих людей не впоратися. Незважаючи на біль, Олег кожен день свого далеко не дитячого життя, проживає з вдячністю. Навіть не значна для Вас сума, навіть кілька залучених до допомоги знайомих – це необхідно. Від цього шанси на повне одужання Олежки значно збільшуються!

Телефон мами Олега- (095)6204344 Ганна