Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олег Григоров ділиться новинами

Зараз стан Олега стабільний, настрій гарний, хлопчик почувається вже більш енергійним, а от вагу набрати ніяк не виходить. Сьогодні Олег був в клініці. Аналіз крові вказує на покращення, але тромбоцити досі не підіймаються – 12. Аналіз знову довелося робити розгорнутий й дорогий. 

Лікар сподівається, що наступного тижня можна буде прибрати катетер. Це знову ж таки потребує затрат. Процедуру проведуть під повним наркозом, вона займе близько 1-1.5 години. Вранці Олега покладуть в клініку, а вже ввечері можна буде піти. За два дні до госпіталізації потрібно здати аналіз на коронавірус. Якщо вдасться здати аналіз в середу, то вже в п’ятницю – госпіталізація. Лікар Мюге обіцяла запросити лікаря Ахмета, який лікує Олежчине око. Лікар огляне хлопчика та надасть нові рекомендації для догляду за очима.

Через постійні затрати, родина потребує фінансової допомоги. Олег пройшов надзвичайно важкий та довгий шлях до одужання, він не має зупинятися через банальну нестачу грошей. Просимо вас, допоможіть Олегу