Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Артемчик Ткач: через сильний біль та виснаження хлопчик практично не встає з ліжка, втрачає апетит, часто плаче

Артемчику важко дається лікування. Організм дитини виснажений, дуже вразливий перед всіма хворобами та інфекціями. Щоденні напади болю даються взнаки, і Артемчик все більше часу проводить в ліжку, практично не цікавиться іграшками та розвагами. Рідні намагаються розрадити хлопчика, але зараз це практично неможливо. Нинішній період виявився дуже складним для Артема. 

 

Лікарі заспокоюють: цей етап просто треба пережити і перетерпіти. Як би складно не було зараз, потрібно пам’ятати, що в Артема є всі шанси на одужання та повернення до повноцінного життя. Єдина умова для цього – можливість пройти лікування та відновлення до кінця, постійно перебувати під наглядом медиків, приймати ліки. І, звичайно ж, для цього потрібно мати кошти на оплату всіх медичних послуг. 

 

Друзі, так сталося, що зараз успіх усього Артемчикового лікування залежить від кожного з нас. Родина хлопчика більше не має коштів, щоб розрахуватися з клінікою, і дуже просить нас про будь-яку фінансову підтримку. Навіть кілька гривень, які ви можете пожертвувати для Артема, вже полегшують ситуацію й дають надію на щасливе майбутнє.