Допомогти

Термінова допомога

Ткач Артем. Мієлодиспластичний синдром

Життя маленького українського чемпіона під загрозою!

Історію хвороби цього хлопчика навряд чи можна помістити у звичайні рядки або висвітлити у світлинах до цього посту. Вона не поміщається навіть на декількох десятках аркушів паперу…

Знайомтесь, це наш новий підопічний – Артемчик Ткач. Йому лише 9 років, а історія боротьби за життя почалася ще у 2017 році, коли хлопчику виповнилося лише 4 рочки. Тоді, після тривалих нездужань, йому діагностували досить важкий діагноз: тромбоцитопенічна пурпура рецидивуючого перебігу.
З того часу, раніше- жвавий та життєрадісний хлопчик, перетворився на постійно стомлену та виснажену дитину.

Більше 4 років лікарі намагалися втримати показники крові Артемчика на життєво допустимих нормах, без ефективного лікування. Але у 2021 році в дім маленького Артема «завітав» коронавірус. Ось тоді й почалося справжнє пекло.

Пункція за пункцією, аналіз за аналізом, тижні очікування, один діагноз змінював інший- нарешті в грудні 2021 року лікарі озвучують страшний діагноз: мієлодиспластичний синдром. Єдине лікування,що існує- це трансплантація кісткового мозку.

Врятувати життя Артема погодилась Турецька клініка, саме там декілька місяців тому йому провели трансплантацію. Та попри успішно проведену процедуру дитина продовжує свою боротьбу за життя- організм дуже тяжко відновлюється. Численні ускладнення печінки, ЖКТ та нервової системи потребують ще довгого та дороговартісного лікування.

Зараз, за для повної перемоги Артемчика, його родині дуже потрібна наша допомога, адже роки лікування повністю виснажили всі їх фінансові можливості, родина в боргах, а от сплатити рахунки за останні етапи лікування їм вже несила.

Більшість суми вже зібрана, проте не вистачає ще майже 33 000 євро. Отож сьогодні ми беремо під свою опіку цього маленького чемпіона- переможця і дуже просимо вас також долучитися до допомоги. Зараз кожна краплина нашої уваги до історії Артема, кожна гривня та репост- наближатимуть хлопчину до повного та остаточного одужання!

Дякуємо, любі наші українці, що в цей страшний час для всього світу та нашої країни, не проходите повз материнські сльози та разом з нами рятуєте наше майбутнє- наших дітей.

Допомогти Артема можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Артем”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

5168-7427-2962-2013

Білошапка Ганна (директор фонду)

➡️Картка Monobank:

4441-1144-4735-5627

Ганна Білошапка ( директор фонду)

Paypal: dobrofondorg@gmail.com