Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Жоден донор не підійшов Софійці Алгаш на 100%

Вчора в Софійки знову взяли контрольні аналізи. Показники крові впали – тримається лише гемоглобін. Довелося крапати тромбоцити та антиалергенні препарати. На жаль, ліки від алергії мають важку побічну дію – від них Соня стає млявою, хоче спати, нервується та дратується через дрібниці. Ліки мають сильний побічний вплив на нервову систему та емоційний стан. 

Днями до клініки завітали донори, що не змогли прийти минулого тижня. Донорам призначили повторний аналіз крові, за результатами якого жоден кандидат не підійшов Софійці в повному обсязі. Із всесвітнього пошуку немає донорів з повністю ідентичними Софійчиним стволовими клітинами. На разі, ймовірно шукатимуть плацентні стволові клітини. 

З 5 донорів, що підходили Соні на 90% – двоє ще не прийшли до клініки. Є надія, що їх візит прояснить ситуацію. Соня дуже стомилася, мама все більше бентежиться, дивлячись на стан донечки та розуміючи, що пошук донора, ймовірно, затягнеться. Крім того, сума на операцію досі не зібрана. Якщо родина не матиме змоги сплатити за операцію, щойно донора знайдуть, то шанси на успішне завершення лікування будуть мізерними. Ми просимо вас, допоможіть дівчинці!