Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Віталія Солтівського майже зупинився

Зовні Віталій майже не відрізняється від інших дітей, він любить бавитися, гратися машинками, любить маму, мріє мати справжніх друзів та піти до школи. Не зразу помічаєш, що дитина дихає через трубку. Через рокову випадковість хлопчик ще кілька років тому ковтнув керосин з розчинником. Рідина практично знищила частину дихальних шляхів, голосові зв’язки, зруйнувала життя щасливої колись родини. Безліч операцій не виправили ситуацію. В Україні більше не знають, як допомогти дитині. 

Мама хлопчика лишилася один на один з бідою, борючись зі своїм почуттям провини, несправедливим осудом оточуючих та необхідністю самотужки доглядати за дітьми – в родині двоє дітей, яких вона змушена виховувати сама після трагедії з Віталієм. Мама каже, що найважче в цій ситуації – перебороти свій страх. Щодня вона бореться з жахітливими думками: боїться, що заб’ється трубка, через яку Віталя дихає, що не встигне зібрати гроші на операцію…

Зараз збір просувається повільно. Інколи він зовсім зупиняється і тоді стає по-справжньому неспокійно: невже хлопчику так і не вдасться отримати шанс на повноцінне життя? Ми просимо вас не забувати про Віталія. Операція стане для хлопчика квитком у повноцінне життя, дозволить йому та його матусі жити без болю, сумнівів та остраху! Просимо вас підтримати родину!