Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Тимура Однодворцева просувається надто повільно

Тимуру не змогли допомогти в Україні, так як не мали можливості зробити це технічно. Стан хлопчика швидко погіршувався, шанси вижити танули на очах. Лікування за кордоном стало не примхою, а останньою можливістю врятувати дитину. Та й тут не обійшлося без неприємних сюрпризів. Вартість лікування Тимурчика вища за можливості 10 сімей водночас- понад 200 000$.

Самотужки рідні Тимура вже не можуть покривати витрати на лікування та препарати. Всі кошти витрачено. Допомоги надходить зовсім мало, збір майже зупинився, а лікарняні рахунки все зростають. Адміністрація лікарні вже зараз дає зрозуміти, що зростаючий борг стане причиною для відмови в подальшому лікування.

Для маленького Тимурчика – це смертний вирок, для його родини – справжній кошмар. І лише ми з вами можемо зарадити цій біді. Друзі, дуже просимо вас про невеличкі пожертви. Нехай то буде всього кілька гривень, маленька сума – зараз навіть така допомога на вагу золота. І, якщо таких маленьких пожертв буде хоча б кілька сотень, рідні Тимура вже зможуть відчути грандіозну підтримку та полегшення. Не лишайтеся осторонь! Віримо, що разом ми врятуємо дитину!