Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Ніколаса Сидоренко закрито

Сьогодні в нас для вас є важливі й дуже радісні новини. Навіть не віриться, що ми пишемо ці слова: всім найдобрішим, чарівним й небайдужим серцям, всім, хто допоміг фінансово, морально й інформаційно, ми з радістю повідомляємо: УРА! Збір для Ніколаса Сидоренко на першу операцію по пластиці стравоходу товстою кишкою закрито!

Добра, чудова мама й просто прекрасна людина – Наталія Давидова закрила збір на операцію для нашого малюка в повному обсязі. В цілому світи не вистачить таких слів, якими ми можемо висловити свою вдячність Наталії та кожному з вас за вашу таку важливу й неоціненну допомогу. В наших серцях і молитвах ви завжди будете на першому місці. 

Близько двох тижнів тривали переговори з клінікою, яка так само спеціалізується на діагнозі Ніколаса, проводить успішні операції. Рахунок, який надали мамі там виявився в кілька разів нижче попереднього. За новим планом Ніколас пройде повне обстеження в клініці Філатова у професора Разумовського. З понеділка при підтримці наших партнерів буде підписано договір з клінікою. Після цього Ніколасу видадуть путівку, де буде вказано перелік документів, довідок та щеплень, потрібних для госпіталізації. 

Кошти в розмірі 2 890 євро, котрі були зібрані з вашою допомогою, будуть направлені на аналізи, тести й транспортування Ніколаса з медсупроводом до клініки. Зараз ми можемо з впевненістю сказати: “Любий наш малюк, тримайся! Ти на шляху до здорового майбутнього!”