Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Кірочки Завальної закрито

Завдяки любові й милосердю ближніх в нашому світі трапляються дива. Збір для Кіри Завальної за рахунком на пересадку нирки в розмірі 60 000 євро ЗАКРИТО! Кожен з нас – частинка цього дива, адже з вашою допомогою була зібрана величезна частина цієї суми – більше 60% від загального рахунку. Решту суми в розмірі 524 380 грн пожертвували батьки нашого Кирюши Кондрашева.

Даша та Руслан, ви й без гучних слів знаєте, що ми завжди поряд. Бажаємо вашій чудовій родині здійснення найважливішого бажання: нехай Кирюшка буде здоровим, успішним та щасливим! Дякуємо за вашу любов та турботу.  Дякуємо і тим добрим та чуйним людям, що в свій час допомогли Кирюші, завдяки чому, він зараз разом зі своїми батьками може брати участь в долі інших, таких же чудових малюків!

Ви знаєте, друзі, останніми місяцями, коли допомагати стає складно через непросту фінансову ситуацію в країні або через інші причини, ми боремося за життя кожного нашого героя ще сильніше, іноді, здається, навіть на межі своїх сил. Ми все більше вболіваємо за кожного малюка, як за свого власного. Так було завжди і так буде далі. 

Ми не здаємося й не здамося ніколи – будемо боротися за кожного малюка, якому буде потрібна наша допомога. Більш того, ми все більше пишаємося такими людьми, які, маючи немало проблем та причин для переживання в своїй родині, стараються допомогти іншим, без скарг на життя, без пошуку виправдань. 

Щиро дякуємо всім, хто долучився до закриття збору!