Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Кіри Кулик призупинено! Причини позитивні!

Кіра Кулик – найменший та найупертіший бороць за життя в команді наших підопічних. Тендітна крихітка вагою 650 грамів народилася на 26-му тижні вагітності. 

Багато недоношених діток, що народилися на такому терміні, на жаль, не виживають. Проте Кіра вирішила боротися до останнього. Попри всі страшні прогнози та скептичне ставлення з боку окремих людей, дівчинка міцно тримає життя своїми маленькими пальчиками. 

Любляча мама лишається з Кірою постійно. Вона ні на мить не втрачала оптимізму й надії, що маленька дівчинка неодмінно впорається з усіма труднощами. Схоже, так тому й бути! Лікарі говорять, що найстрашніше вже позаду. Загрози життю Кіри на разі майже немає. 

Дівчинка ще лишається під наглядом лікарів. Їй потрібна допомога, проте ситуація сутєво змінилася на краще! Рано давати прогнози на майбутнє: наскільки передчасне народження вплине на здоров’я та розвиток Кіри на разі не відомо. Проте, ми віримо, що, маючи таку силу волі та жагу до життя, наша люба Кіра зуміє перебороти всі негаразди та знайде своє місце під сонечком!

Одужуй, маленька крихітка, а ми й надалі будемо молитися за тебе!