Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Завершився другий день високодозної хіміотерапії Олежки Грогорова

Вчора пройшов другий день високодозної хіміотерапії Олега Григорова. Апетит пропав, однак, Олег намагається їсти через силу і вчергове дивує своєю силою волі. Настрій та стан хлопчика стабільний. Перемога вже близько й це додає сили та терпіння! Зробили УЗІ серця. Щоб Олег менше рухався та не стомлювався, кардіолог самостійно завітав до палати хлопчика з апаратом УЗІ. На щастя, серце дитини в нормі. 

Кілька днів тому око Олега стало більш червоним, а згодом з’явилася червона пляма на щоці хлопчика. Мама забила тревогу, боячись, що це перші прояви алергії й не помилилась. Щоб визначити, на який саме препарат з’явилась реакція, лікар порадила використовувати краплі та мазь для ока окремо. Виявилося, що причиною почервоніння стали краплі. 

Їх вже замінили. Почервоніння ока почало поволі зменшуватися, а Олег каже, що нові краплі подобаються йому значно більше: вони не печуть та не створюють дискомфортного відчуття. Олег та мама користуються нагодою подякувати всім, хто зараз з ними, хто підтримує та допомагає їм!