Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Загальноклінічна картина Андрійка Богомаз погіршується

Стан маленького Андрійка дуже нестабільний. Температура досі підвищена, стан печінки стає гіршим, а результати УЗД підтвердили, що в черевній порожнині хлопчика накопичується рідина. Ситуація з кістою в голові також не додає оптимізму. Отит не відступив – запалення лікують і далі за допомогою антибіотиків. 

Рідні шукають можливість прискорити трансплантацію. Печінці дитини все складніше виконувати свої функцій, це ставить життя хлопчика під загрозу. Вже цього тижня сім’я Андрія зателефонує до Київської клініки, щоб обговорити ситуацію. Однак, зараз дуже важливо правильно підготувати організм хлопчика до майбутньої трансплантації: потрібно стабілізувати стан хлопчика та трохи набрати вагу. 

Багато дітей, які мають Андрійковий діагноз, не виживають, однак Андрію пощастило – зараз він має шанс одужати та жити повноцінним життям. Трансплантація печінки стане тим важливим кроком, що врятує хлопчика. Трансплантація та підготовка до неї потребують чималих фінансових затрат. Родина маленького Андрія дуже просить вас допомогти зібрати суму для порятунку дитини. Будь ласка, зробіть невеличку пожертву для Андрія – зараз це дуже важливо!