Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Виверица Ярославчик потребує серії операцій вже найближчим часом

З самого народження Ярослав знає, що таке біль. Малюк народився аномалією: двостороннє розщеплення верхньої і нижньої губи та твердого піднебіння. Попереду у маленького Ярославчика- 5 операцій! Перші три із них, важливо зробити малюку до того, як йому виповниться рік. Перша має відбутися вже 11 травня!

Спочатку має бути пластика губи з правої сторони, далі носик. Потім губка з лівої сторони, далі – піднебіння мають закрити одночасно. Четверта операція – кісткова імплантація (там, де немає піднебіння). І п’ята операція – пластика носика. Зараз найголовніше – це провести перших три операції, щоб дитина могла розмовляти, їсти, пити.

Зараз матуся з Ярославчиком, як переселенці, переїжджають з місця на місце. Їм не вистачає найнеобхідніших речей для догляду за нашим особливим хлопчиком: памперсів, спеціальних сосок і пляшечок, які використовують при розщепленні губи і піднебіння! Елементарно, під час цієї жорстокої війни, їм не вистачає навіть одягу, харчування та підгузків… Друзі, просимо вас про підтримку!