Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Вову Осташко відпустили з лікарні

Вчора Вову виписали. Нарешті хлопчик зможе відпочити від лікарняних процедур. Так трапилося, що родина не отримала обіцяної фінансової допомоги від МОЗ: через це довелося залишити зручну арендовану квартиру й поїхали до готелю. 6-й блок хіміотерапії було оплачено за рахунок збору.

Напередодні виписки лікарка Мюге повідомила, що дуже важливо зрозуміти, чи буде можливість отримати протони до 20 числа. Від цього залежить подальший план лікування і Вовині шанси на життя.

Справа в тому, що в Туреччині немає протонної установки, отже отримати протонотерапію на місці просто неможливо. Лікарі можуть запропонувати лише радіо промені, але таке лікування не показане у випадку Вови. Немає жодної гарантії, що змінивши план лікування, можна буде зберегти позитивні результати. 

Надто високий ризик, що після променевої терапії хвороба повернеться з новою силою. Рідні настроєні рішуче: Вові життєво необхідні протони! І хоча часу залишилося ще менше, ніж очікувалося раніше – дуже просимо вас підтримати родину фінансово та морально!