Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Волонтери фонду “Країна добрих справ” передели допомогу прихожанам Свято-Троїцького храму

Вчора наші волонтери завітали до Свято-Троїцького храму, щоб підтримати нужденні родини прихожан. Волонтери принесли подарунки для дітей: гарні сукні та хусточки для дівчаток, штани та сорочки для хлопчиків, взуття та іграшки для малюків. Діти та їх рідні дуже зраділи зустрічі: тішилися подарункам, посміхалися, не хотіли відпускати волонтерів. 

Кажуть, що зірки найкраще видно вночі, а людей зі світлим серцем – у тяжкий час. Отже, зараз, коли всі ми зіткнулися з непростою ситуацією, – найкращий час, щоб подумати про нужденних та бідних людей. Зараз наша з вами допомога й підтримка надзвичайно важлива. Просимо вас, не відкладайте гарні справи на потім – кожен з нас має можливість допомогти бодай найменшим! 

Ми нагадуємо, що наш фонд радо прийме допомогу для малозахищених родин з дітьми: взуття, іграшки, одяг, предмети для догляду за дітьми, дитяче харчування, побутову хімію і т.д. Якщо ви маєте бажання допомогти людям, які опинилися в складному життєвому становищі, зверніться до нашого фонду, будь ласка.