Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Увага! Збір коштів на придбання санітарного атомобіля для дітей-інвалідів!

В рамках проекту «Реабілітація» Благодійний фонд мам України «Ми МАМИ» та Благодійний фонд «Країна добрих справ» запускає «Всеукраїнську  акцію зі збору коштів на придбання спеціалізованого санітарного автомобілю з підйомником для дітей інвалідів Житомирського обласного спеціалізоованого дитячого будинку».

Цей автомобіль потрібен для переміщення вихованців на лікування в спеціалізовані медичні заклади України. Кожна поїздка до лікувального закладу для дітей з обмеженими можливостями пересування перетворюється на тяжке випробування. 

Швидке подолання відстані до найближчого медпункту у випадку гострої необхідності може врятувати життя, а зволікання можуть обернутися плачевними наслідками.
 
Куратором збору стала відома українська актриса, телеведуча, співачка Надія Мейхер. Надія бере активну участь в багатьох волонтерських проектах. Її добрі справи й наміри не лишаются непоміченими.

Завдяки зусиллям й підтримці добрих чарівників, більше 60% суми вже зібрано, залишок – 234 тыс. грн (9300$).  Загальна вартість автомобіля й підйомника – 23400$. Будь-який, навіть найбільш скромний внесок дуже важливий.
 
Багато хто ставить питання щодо моделі автомобіля. На даний час ми розглядаємо моделі Volkswagen Multivan Т6, Volkswagen T6 (Transporter) або Renault Trafic (2016-2017 року випуску). Вартість нового автомобіля дуже висока. Щодо самого підйомника, то ми вже отримали рахунок від компанії-виробника ТОВ “Виробничо-торгова компанія “СПЛАЙН”.

Окрім Надії Мейхер нашу ініциативу вже підтримало багато відомих людей: народні артисти України, вчені. Наприклад, журналіст, народний артист України Петро Мага, а також соціально відповідальні компанії ті фірми, які роблять внесок в те, щоб життя в нашій країні змінювалось на краще.

Серед них – мережа магазинів «Спортмайстер», компанії «Техносервіс»,  «Клімат та Енергетика», інтернет-магазин «Трейд Банк Сервіс»,  фітнес центр «ФітМайстер»,  клініка «WerMax» та інші організації.

В наш час дитячий будинок забезпечує медично-соціальний захист дітей-сиріт, дітей, що залишилися без піклування батьків, що мають вади фізичного та розумового розвитку, а також, тих, що мають органічні ураження нервової системи, порушення психіки.

Дитячий будинок – заклад охорони здоров’я для медично-соціального захисту дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з невиліковними шкірними захворюваннями, токсоплазмозом, гепатитом В.
 
Позбавлені батьківського тепла, діти не мають почувати себе покинутими, адже авто – не розкіш, а гостра необхідність. Віримо, що завдяки добрим, небайдужим чарівникам дітки зможуть без труднощів проходити необхідні процедури, обстеження та відвідувати розважальні програми та заходи, що проводяться волонтерами фонду. 

Місцезнаходження: 
вул. Героїв Майдану, 64
м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.,
11701
Україна
Кількість вихованців, їх вік:
49 дітей, від народження до 5-ти років