Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

У Вови Осташко піднялася температура

Завершився четвертий день хіміотерапії Вови Осташко. На жаль, цей день був дуже тяжким для хлопчика: напередодні ввечері піднялася висока температура. Вові крапали жарознижувальне. 

Необхідно було взяти кров на аналіз. Спроби взяти кров через катетер були невдалими – довелося брати кров з вени. Це одна з найболючіших та найменш бажаних процедур для хлопчика. Вова плакав. 

На щастя, аналіз показав, що вірусів та застуди немає. Проте лікар має підозру, що у Вови починається мукозит. Вчора температура трималася 38, дитині було зле, постійно нудило. Хлопчик відмовлявся їсти, бо боявся повторних нападів рвоти, до того ж, його змучила нудота. Протирвотні препарати виявилися практично безсилими. 

Звичайно ж, погане самопочуття вплинуло й на настрій Вови. Хлопчик дуже пригнічений, майже не підводиться з ліжка. Володя відчуває слабкість та сонливість.

Боротьба за Вовине життя триває, не дивлячись на труднощі. Зараз хлопчику дуже потрібна підтримка та допомога. Просимо не лишати його в такий складний час!