Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

У Тимофійчика Яцюка відростає волосся: порція довгоочікуваних новин від нашого героя

Сьогодні Тимофій приймає вітання з приводу переводу в звичайну палату. Для хлопчика це справжнє свято, адже тепер поряд рідні люди, улюблені іграшки, знайомі речі. А ще це значить, що найстрашніша небезпека минула, й можна більше не боятися різкого погіршення. Всім, хто завітав до Тимофія (це місцеві медсестри та працівники лікарні, що встигли подружитися з хлопчиком), легко було помітити зміни в зовнішності нашого героя. Нарешті у Тимофійчика знову почало рости волосся. 

Крім того, офтальмолог помітив позитивні зміни в ситуації з Тимофійчиковими очима. На жаль, до повного одужання ще далеко, але частину препаратів для очей вже відмінили. На цьому приємні новини не закінчуються: у Тимофія нарешті прокинувся апетит. Поїсти не вдалося, але те, що малюку хоча б захотілося їсти, вже добре. 

На жаль, не обійшлося без неприємностей. Через напад блювання у Тимофія випав зонд. Виймати його ще зарано, тож довелося вставляти зонд знову. Така процедура неприємна і болюча, звичайно, Тимофійчик трохи засмутився, але знайшов у собі сили заспокоїтися і всміхнутися. Друзі, ми дуже просимо вас підтримати маленького Тимофійчика. Зараз йому дуже важко: він втомлений, виснажений, роздратований, йому дошкуляє біль. Але він впевнено йде вперед завдяки вашій моральній та фінансовій допомозі. Будь ласка, не полишайте хлопчика й далі.