Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

У Микити Жернова тримається температура

Микита, як і раніше, перебуває в стаціонарі. Температура тримається. До того ж, у хлопчика почав боліти живіт. Сьогодні лікарі зібралися, щоб оглянути хлопчика й виключити ймовірність апендициту. За результатами аналізів та огляду цей діагноз не підтвердився. Ймовірніше за все, підшлункова залоза дає збій через величезне навантаження.

Батьки дуже хвилюються. Зазвичай, Микита добре тримається навіть у найстрашніших ситуаціях: любить говорити, жартувати, посміхатися. Але сьогодні хлопчик мовчки пролежав на ліжку, згорнувшись калачиком. Біль скував Микитку.

В лікворі знайдено інфекцію. Судячи з усього, вона не відступає. Це бентежить, адже вже в середу необхідно прийняти рішення щодо променевої та протонної терапії. Досі невідомо, як вплине інфекція на стан Микити та на подальший план лікування.

Зараз дуже важлива будь-яка підтримка, адже родина просто таки на межі відчаю. Моральна, фінансова, інформаційна допомога стане важливим кроком до порятунку маленького Микити. Просимо вас, відгукніться на прохання про допомогу!