Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимурчик Однодворцев важко переносить хімію

Зараз дуже непростий час для Тимурчика та його родини. Розпочата чергова хімія Тимура. Стан дитини важкий, загрозливий та нестабільний. Детальніше при ситуацію за слів мами Тимурчика: 

“Доброго дня, дорогі наші друзі. Розповідаю вам, як наші справи. Весь день вчора крапалась хімія – пакет за пакетом носили. І так до 9 вечора. Потім була перерва до першої години ночі. Від великої кількості хімії вже є проблеми, побічні реакції. Поки ще не надто виражені.
Чомусь почервоніли білки очей. Плями на шкірі, на жаль, так і не зійшли до кінця. Але вже немає пекучості і свербіння. У Тимура ні настрою немає, ні апетиту. Вчора тільки трохи порадів, коли яєчка розфарбовували. І коли билися яйцями- переміг, звичайно, Тимурчик.

Коли приходять брати аналізи Тимур дуже кричить. Беруть аналізи з катетера та з вени. А син як бачить шприц так відразу впадає в істерику! Кричить, плаче… Ми з медсестрою відволікаємо Тимурчика, як можемо, мало не танцюємо, аби лише заспокоївся. Я, звичайно, Тимура розумію. Ще невідомо, як би я поводилася, якби роками в мене голками тикали, а тут дитина. Боже, дай моєму хлопчикові сил. Пишу новини вам, а Тимур просить – не пиши правду, напиши що все добре, може тоді дійсно все стане добре, що тут сказати…”.