Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофєєв Даня: поточний збір на основне лікування закрито

Не перестаємо дивуватися тією чуйністю, добротою та взаємопідтримкою, якою наділені люди. На рахунок нашого Дані надійшли кошти, за допомогою яких вдалося закрити збір і повністю сплатити поточне лікування. Рятівну суму передала мама іншого тяжкохворого хлопчика, ім’я якої ми назвати не можемо за рядом причин.

 

Це дуже гарні новини, які дають надію на те, що Даня повністю та вчасно завершить своє лікування саме так, як було заплановано першочергово. Та чи значить це, що подальшого лікування Дані не знадобиться? На жаль, ні. Вже найближчим часом Даня матиме розпочати другий етап лікування, на якому результат потрібно буде закріпити, а хворобу остаточно добити. Без тривалого заключного лікування та реабілітації результати нашого Данічки будуть марними.


Ми дякуємо всім, хто підтримував Даню! Дякуємо чудовій жінці, мамі, яка допомогла закрити збір остаточно. Однак просимо вас, не полишайте Даню – слідкуйте за нашими новинами, ми обов’язково розкажемо вам про подальшу долю нашого маленького героя.