Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофєєв Даня: мама хлопчика веде перемовини з клініками щодо завершального лікування

Даня вже кілька років веде запеклу боротьбу з раком. На цьому нелегкому шляху хлопчик втратив нирку, можливість нормально чути, рухатися. Зараз Даня дуже схудлий, сумний і виснажений, він мало чим нагадує хлопчика, яким був до хвороби. Та головне, що Даня виборов свій шанс на одужання і зараз впевнено крокує до завершення основного лікування. Однак, як би нам цього не хотілося, разом з завершенням основного плану лікування, хвороба не зникне. 

 

Діагноз та, власне, ситуація Данічки дуже складна. Саме тому, хлопчику знадобиться завершальне лікування. Поки зарано точно говорити, яким воно буде та де саме буде проходити. Більш зрозумілим це буде вже після завершення поточного плану лікування та оцінки його результатів. Однак, щоб не гаяти часу, мама Дані вже зараз веде перемовини з кількома клініками та вивчає всі можливі варіанти. 

 

Друзі, зараз стан Дані дуже тяжкий. Тож ми просимо вас підтримати Даню та допомогти у сплаті основного лікування. До закриття поточного збору залишилося зовсім небагато, давайте разом підтримаємо Данічку нашими донатами!