Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчику Яцюку знову стало гірше. Напади болю, гарячка та кашель геть виснажили маленького героя

Позаду вже 63 дні, що пройшли після ТКМ, однак стан Тимофія ще не стабілізувався. Після недовгого покращення ми знову змушені ділитися сумними новинами: Тимофію стало гірше. У хлопчика різко піднялася температура, і хоча показники температури нормалізувалися вже за добу, Тимофійчика це дуже виснажило. 

Дитині знову дошкуляють нестерпні напади болю в животі. Знеболення трохи допомагає, але повністю зняти біль не виходить. Через це Тимофійчик часто плаче, він дуже стомився, не хоче вставати з ліжка, гратися. Крім того, хлопчику часто дошкуляє сильний кашель з мокротинням. Інколи Тимофійчик не може відкашлятися і просто задихається. Важко навіть уявити, як Тимофій переживав би ці напади, якби поряд не було досвідчених лікарів. 

Кількість ліків, які призначили Тимофійчику, просто зашкалює. Тут і крапельниці, і переливання, і уколи, і засоби, щоб обробляти ротову порожнину. Зараз дуже важливо підтримувати організм, не допускати нових ускладнень, адже хлопчик дуже виснажений, а показники аналізів – практично на нулі. Попри все Тимофій та його рідні не втрачають оптимізму та щиро дякують за вашу величезну моральну та фінансову підтримку. А ми просимо вас і надалі бути Тимофійчику надійною опорою та добрими друзями.