Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчика Яцюка довелося підключати до кисню

Вчора у Тимоші весь день трималася температура в межах від 37 до 37,6. Цілий день хлопчик пробув на кисні, тому що почала падати сатурація до 92 одиниць. Пульс теж під 170. Через проблеми з сатурацією возили Тимошу на МРТ, дивилися легені. Результати обстеження будуть відомі пізніше. 

Також знову переливали тромбоцити. На жаль, після переливання покращення триває недовго. Іноді вже до кінця дня показники крові знову стають дуже низькими. Знову піднявся білірубін. При нормі 1,2 у Тимоші 13 показник. Діарея так і є – кожні півтори години стабільно. Лікар сказав, що у Тимоші дуже важка форма РТПХ. З десяти пацієнтів тільки у двох буває таке. І боротися з цим складно і довго. 

Медики сказали, що чекають до понеділка. Якщо не почнеться поліпшення, то застосовуватимуть інше лікування. Воно дуже болюче і його застосовують тільки в критичних випадках. Ми дуже сподіваємося, що цього вдасться уникнути. Однак, в будь-якому випадку, нагадуємо, що Тимофійчику дуже потрібна підтримка. Наші пожертви – єдина можливість продовжувати лікування.