Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тимофійчик Яцюк лишається в реанімації: ніч пройшла спокійно

Сьогодні стали відомі результати обстеження Тимофійчика. Це дозволило лікарям хоча б трохи прояснити ситуацію. Лікарі пояснюють: раптове погіршення сталося через нестерпний біль. Трапилось щось на зразок больового шоку. Больове навантаження стало настільки сильним і тривалим, що організм хлопчика просто не витримав, трапився збій в роботі органів та систем. Причина болю – тяжка течія РТПХ. На жаль, немає жодного способу передбачити подібні ситуації. Тимофію потрібен час, щоб організм навчився жити з новим кістковим мозком та дещо відновився.

На жаль, за невияснених досі причин стрімко росте білірубін. Лікування допомагає лише ненадовго. Високий білірубін, знову ж таки, перенавантажує організм дитини, негативно впливає на самопочуття, настрій, гальмує одужання та відновлення. Не вдалося зупинити й діарею. Загалом, стан Тимофійчика залишається важким та нестабільним. Показники аналізів, на жаль, на найнижчих рівнях. 

Єдина гарна новина – ніч пройшла спокійно. В реанімації провели процедуру очищення крові, лікарі замінили частину препаратів, підібрали інше лікування. Ми молимося, щоб це дало позитивний результат і Тимофійчику стало хоча б трохи легше. Нагадуємо, що хлопчику потрібна моральна підтримка і фінансова допомога – ваша участь в порятунку Тимофійчика може стати вирішальною. Просимо вас, не лишайтеся осторонь.