Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Тромбоцити Софійки Алгаш впали майже до нуля

Вчора Софійці прокапали тромбоцити. На жаль, за показниками аналізів вони впали до 2 тисяч при нормі – 180 тисяч. Як завжди, Софійці прописали протиалергенні препарати. Через них Софійка стає нервовою, адже ці ліки впливають на нервову систему. Зараз Софійці дуже тяжко й всі сподівання на те, що трансплантацію проведуть найближчим часом видалися марними. 

Коли рідним повідомили, що знайдено 5 донорів, це прозвучало, як дуже гарна новина. Однак зараз все затягнулося через складність аналізу. Дехто пройшов перевірку на сумісність, але не підійшов через процентну відповідність, дехто – не має змоги прийти на перевірку найближчим часом. Все, що лишається, – чекати та сподіватися на краще. 

Самопочуття Софійки середнє. Щоправда, дуже часто в дівчинки болять ніжки та й всі кісточки. Через це вона багато часу проводить на руках або в колясці. Останніми днями у дівчинки майже зовсім немає апетиту. До того ж, рідним Соні так і не вдалося зібрати необхідну суму, щоб сплатити за трансплантацію. Ми просимо вас, допоможіть Софійці – будь яка пожертва буде доречною!