Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Стан Тимурчика Однодворцева непокоїть: хлопчик не може їсти та дуже нервує

Тепер мабуть довго легких днів не буде. Вчора з ранку було купання – ця обов’язкова умова зараз. Це складне випробування для Тимура. Він до сліз боїться, що під час миття зачеплять катетер, боїться що його вирвуть, з криком, але вмовили. Потім принесли крапати один препарат – його завжди крапають перед вливанням тромбоцитів. Це і протиалергенне, і заспокійливе. Потім принесли і прокапали тромбоцити. Крапають щодня, тому що по аналізах цих тромбоцитів практично немає.

А далі медсестри прийшли вставляти зонд, який знову вивалився при блювоті. Тимурчик дуже плакав, навіть мама та медсестри цього разу не витримали. У всіх просто здали нерви. Тимурчик обіцяв їсти сам, аби лише зонд не вставляли. Але харчується він дуже мало, всю їжу і навіть чай вириває, тому без зонду ніяк.

Через величезну кількість рідини Тимур постійно бігає в туалет, кожну годину. Спати не вдається ані Тимуру, ані мамі Хімія йде з невеликими перервами. Звичайно, лікування дається важко, але складно навіть думати про те, що чекатиме на Тимура без рятівного лікування. Друзі, зараз, немає нічого страшнішого, ніж відсутність допомоги і підтримки в такі важкі дні, коли щодня може бути вирішальним в житті онкохворої дитини!