Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Стан Тимофійчика Яцюка залишається тяжким

Стан Тимофійчика періодично стає гіршим через зниження рівня кисню в крові. На жаль, причину такого явища ще не визначили. Тож зараз дуже важливо повністю обстежити дитину і вжити заходів, щоб попередити важкі наслідки. Вчора Тимофійчику зробили кардіограму і УЗД серця. А нещодавно отримали результати томографії легенів, які показали, що в легенях є негативні зміни. Порівняно з попереднім обстеженням ситуація погіршилася.

Не вдається усунути масивні набряки по всьому тілу, вони впливають не лише на вигляд Тимоші, а й заважають йому рухатися, дратують. Вчора лікарі прописали протинабрякове лікування. Три дні Тимофійчика підключатимуть до крапельниць, щоб хоча б трохи зняти набряклість. Крім того, Тимофійчик продовжує приймати антибіотики, йому переливають тромбомасу.

Попри лікування та постійний лікарський контроль, у Тимофійчика знову сильно болить животик. Протибольові засоби не допомагають, а Тимоша настільки виснажений, що вже не має сили плакати та скаржитися на біль. Він просто підтискає ніжки під себе й боїться поворухнутися, щоб біль не став ше сильнішим.