Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Стан Андрія Родіна погіршується: лікарям доводиться боротися за життя хлопця

Андрій Родін зараз в реанімації з пневмонією. Не зважаючи на всі старання лікарів, стан хлопчика дуже небезпечний. Вчора та сьогодні довелося зібрати консиліум, щоб призначити дієву терапію.

Лікарі не можуть провести МРТ з контрастом, адже навіть тривалий час хлопчик не зможе пережити без кисню. Рівень сатурації дуже тривожний – нижче критичного, Андрія довелося частково перевести на ШВЛ та підключити до кисню.

Хлопчику життєво необхідні імуноглобулін та інші ліки. Щодня на лікування йде багато грошей. Мамі надзвичайно тяжко справитися з такими витратами – вона в пригніченому стані. Дуже потребує нашої підтримки та допомоги.

На жаль, через карантин маму до Андрія не пускають. Вона не може навіть потримати сина за руку та мусить дізнаватися про стан дитини через лікарів.

За ініціативи нашого фонду, Андрію передано позапланову фінансову допомогу в розмірі 6 400 грн. Однак, на довго цих грошей не вистачить, лише один флакон імуноглобуліну коштує більше 2 500 грн.

Ми просимо вас: допоможіть Андрію. Зараз над життям хлопця нависла страшна загроза. Без вашої підтримки впоратися просто неможливо.