Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Стан Алісочки Ісаєвої трохи стабілізувався

Важко навіть уявити, через що доводиться проходити маленькій Алісочці щодня. Хвороба позбавила її можливості нормально рухатися, вплинула на зовнішність, мову, сон та дихання дитини, однак так і не змогла відняти найголовнішого – жаги до життя та пізнань. Зараз Алісі стало трохи легше, її стан частково стабілізувався, а нічний сон став тривалішим та легшим. 

Для Аліси – це можливість повернутися до улюблених занять – складання пазлів. Найкраще дівчинка справляється з пазлами до 380 деталей, але й 500 може осилити всього за кілька днів. Мама каже, Аліса має свою унікальну методику відбору деталей пазлів, вся родина з захопленням спостерігає. з якою легкістю особлива дівчинка вирішує непрості задачі. 

А ще Аліса дуже любить вчитися. “Мамо, давай займатися!”, – в Алісиному виконанні ця фраза звучить по кілька разів на день. Попри всі труднощі, її вабить навчання. Аліса – приклад не лише для своєї родини, а й для кожного, хто впадає у відчай через свої проблеми. Дівчинка надихає своєю життєрадісністю та силою. А ми просимо вас підтримати родину, щоб ця унікальна дівчинка й надалі могла нести свою важливу місію!