Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Софійці Марчук стало гірше: дівчинку забрали на операцію

Минулої доби малечі знову стало гірше, відкрилася внутрішня кровотеча, кров пішла через ротик. Дівчинку знову забрали до реанімації. Сьогодні розпочалася термінова операція, на яку лікарі покладають велику надію. Ризик дуже великий, але якщо цього не зробити, дівчинка помре від крововтрати!

Друзі, саме сьогодні і саме зараз нам потрібна ваша допомога, щоб врятувати життя маленької Софійки, її родина багатодітна, до того ж матуся виховує їх одна! Усі кошти, які ми перераховували раніше, були витрачені на купівлю ліків, під час першої її кризи. Лише на цю хвилину, для операції, необхідна кількість коштів згідно кошторису: 5 335 грн і це без інших непередбачуваних витрат. Післяопераційні витрати також до нього не входять!

Ми відкриваємо НАДТЕРМІНОВИЙ ЗБІР у розмірі 15 000 грн., та дуже просимо вас відгукнутись на крик про допомогу одинокої матері. Кожна ваша гривня пожертви, ваша молитва, допомога репостами та добрі слова підтримки – це величезний внесок заради порятунку життя, наших маленьких земних янголят, це внесок до їхнього здорового майбутнього.