Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Рятуємо малозахищені родини разом: «Країна добрих справ» організовує терміновий проект допомоги!

Нам щодня доводиться отримувати безліч заявок про допомогу від малозабезпечених, багатодітних сімей, мам-одиначок та тих родин, що опинилися на межі бідності. На жаль, епідемія вірусу та карантин вплинули на фінансовий стан багатьох родин. Безліч сімей не мають чого їсти та з тривогою думають про завтрашній день.

Зараз навіть ті, хто мали стабільний прибуток, живуть в умовах жорсткої економії. Адже, ніхто не певен, що ситуація скоро налагодиться. За нашими підрахунками, майже половина українських родин потребує допомоги та підтримки. Під загрозою більшість тих, хто має малолітніх дітей, очікує на появу дитини, не має фінансових збережень та елементарних умов для нормального існування.

Історії, які ми читаємо щодня вражають. До нас звертаються і жертви домашнього насилля, й ті, хто втратили годувальника чи роботу. Як пояснити маленьким дітям, чому сьогодні вони не мають чого їсти? Як пережити складний час, коли відповідаєш не лише за себе, а й за дітей?

Ми в чергове організовуємо проект для допомоги українським родинам. Приймаємо будь-яку допомогу: потрібні продукти харчування, медикаменти, побутова хімія, захисні маски та гумові печатки, засоби гігієни. Крім того, до нас звернулося декілька сімей, які чекають на появу дитини чи нещодавно народили немовля й потребують памперси, дитячий одяг, візочки, ліжечка, іграшки.

Наш проект має допомогти родинам пережити складні часи, захистити тих, хто проживає у віддалених селах, де немає аптек, магазинів, лікарень. Ми підтримаємо максимальну кількість малозабезпечених сімей, якщо вчасно згуртуємося та протягнемо один одному руку допомоги.

Для проекту корисна будь-яка допомога. Якщо ви знаєте, як допомогти родинам, маєте чим поділитися, знайомі з людьми, що могли б нам допомогти, просимо зв’язатися з нашим фондом. Можливо, ваша участь врятує чиєсь життя.