Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Родина Христини Блюди передає всім вітання та ділиться гарними новинами

Минуло вже два з половиною місяці після успішної операції, яку перенесла Христинка. Зараз дівчинка приймає сильні ліки, що мають закріпити результат. 

Лікарі клініки, де оперували та лікували Христинку, попередили, що стійкого результату потрібно чекати через півроку після проведення оперативного втручання. Проте, рідні дівчинки говорять, що вже зараз помічають позитивні зміни та радіють за дівчинку. 

Христина ще має напади час від часу, проте вони слабко виражені та практично не заважають нормальному життю дівчинки. Нещадавно Христина перейшла на звичайну форму навчання в школі (раніше була на індивідуальній) та може проводити час з друзями та спілкуватися з однокласниками. 

Христина признається, що хвороба забрала в неї багато часу та сили, отже дівчині було досить важко наздогнати навчальну програму. Але наша наполеглива підопічна впоралася й з цим. Христина все менше хвилюється через хворобу – все більше переживає за випускні екзамени та мріє про гарний випускний. 

Ми впевнені, у нашої чарівної одинадцятикласниці все пройде якнайкраще! Тепер, коли хвороба вже майже позаду, настав час збуватися мріям та справджуватися сподіванням! Нехай Христинка буде щасливою!