Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Пухлина Микити Жернова знову зросла

Через відсутність лікування протягом двох місяців, пухлина Микити знову зросла. Динамічний ріст пухлини добре видно завдяки останньому МРТ. Третя операція необхідна, вона вже запланована на найближчий понеділок.

Микита наляканий, тому про зростання пухлини йому не сказали. Через цю ж причину буває складно дізнатися всі подробиці обстеження та майбутньої операції, рідні намагаються щонайменше тривожити хлопчика та не говорити про його хворобу. Микитці сказали, що операція буде пов’язана з пластикою, лікарі накладуть нові шви.

Мама дуже збентежена: через карантин вона мала залишитися дома з дітьми. Бабусю побоялися запрошувати під час епідемії, щоб не наражати на небезпеку її життя та здоров’я. В лікарні триває підготовка до операції: проводять аналізи, роблять УЗД та інші обстежання.

Операція буде надзвичайно складною. Лікарі мають бути дуже обережними, щоб не пошкодити судини та не спричинити кровотечу. Однак команда хірургів говорять рідним Микити, що хвилюватися не варто: хлопчик в надійних руках.

Лікар рекомендує рідним зосередитися на зборі коштів: щонайбільше через три тижні, Микиті потрібна буде протонотерапія. Інакше, хвороба дитини прогресуватиме ще швидше.