Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Про підтримку фонду в соц.мережах!

Часто наші підписники вагаються чи лишати лайк на наших постах на Фейсбук чи в Інстаграм. Дійсно, ситуація двояка: з одного боку, поставити лайк – то виразити підтримку, з іншого – не дуже приємно ставити “сподобалося” під постом, де описується складна ситуація чи хвороба дитини. Адже, як можна сказати “подобається”, коли ситуація викликає зовсім інші почуття: переживання, жаль, збентеження чи, навіть, гнів?

На справді, ми або батьки хворої людини в жодному разі не сприймемо ваш лайк, як вдоволення від описаної ситуації. Ми цілком розуміємо, що саме “подобатися” така ситуація ніяк не може. Проте, ваші лайки можуть принести користь: чим популярніше наша публікація, тим більше людей її побачать. А отже, ваші лайки та коментарі – то також допомога!

Ми щиро вдячні будь-якій підтримці: фінансовим пожертвуванням, волонтерській діяльності, допомозі речами, медикаментами, іграшками. Навіть підтримка добрими словами, репостами, лайками, розповсюдженням інформації – важлива. У великій справі немає дрібниць! Кожна, навіть найменша участь, допомагає!

Дякуємо вам за ту підтримку та доброту, якою ви щиро ділитеся з нами та нашими підопічними!