Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Плануємо зробити візит до дитячого будинку ще яскравішим!

Плануючи черговий візит до дитячого будинку, задумалися над тим, як зробити його ще кращим! Побутова хімія, медикаменти, продукти харчування, теплі ковдри та речі майже зібрані. Солодощі та іграшки чекають своєї черги на пакування. Проте, нам здавалося, що ми маємо підготувати ще щось…

Похмура сіра погода змусила нас задуматися, що діткам зараз так не вистачає чогось яскравого, святкового, веселого. Літом настрій підіймають теплі промінчики, метелики та зелена травичка, взимку – гра в сніжки чи ковзання у дворі, весною – очікування перших квіточок та пташиного співу. А восени підняти настрій малечі маємо ми!!!

Тому, вирішено!!! Цього разу з нами поїдуть професійні аніматори!!! Влаштуємо дітям справжнє свято веселе, вибухове, яскраве та незабутнє!

Свято організуємо за рахунок фонду! Приєднатися до поїздки запрошуємо безкоштовно!!! Проте, будемо раді добровільним внескам будь-якого розміру, які можна переслати на рахунки фонду чи передати нашим представникам під час поїздки!! Такі внески допоможуть нам частіше організовувати розважальні заходи для діток в дитячому будинку!!!!

Дякуємо всіх за підтримку! Зверніться за телефонами, вказаними в розділі “Контакти”, щоб приєднатися до поїздки!