Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Паші Татарчуку відмовляють в продовжені лікування через борг

Операція позаду й це просто чудово. Озираючись на довгі тижні підготовки до операції, на всю ту боротьбу й вагання, хочеться радіти. Однак, для цього ще не час. Адже зараз у Паші нове випробування й новий привід для переживань. Через борг за операцію, Паші не нададуть лікування в повній мірі. Це не забаганка персоналу лікарні, який щиро полюбив нашого підопічного, а непохитні правила клініки. На жаль, благання й обіцянки тут не спрацюють. 

Однак, вирішити проблему може наша з вами допомога. Навіть найменші пожертви допоможуть закрити борг. Хоча б частково внести суму на рахунок клініки, тим самим проклавши для Паші шлях вперед – до одужання, до нових перемог. Зробити це треба щонайшвидше, адже Паша в небезпеці. Після операції невеличкі частини пухлини все ще лишаються в організмі дитини і можуть знову агресивно рости за відсутності лікування. 

Щодня Паша відчуває вашу підтримку, знає, що вся країна вболіває за нього. Однак, друзі, ми маємо поспішити заради порятунку маленького хлопчика. Ваші пожертви зараз дуже потрібні, а ще – потрібна будь-яка інформаційна підтримка в інтернеті та реальному житті. Віримо, що разом ми виборемо порятунок для Паші.