Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Останній шанс врятувати дитину: Данило Максаков більше не може приймати хімію

За 4 роки боротьби з лейкозом зараз – найтяжчий період. Ситуація критична, адже з одного боку дитину атакує хвороба, а з іншого – організм страждає від побічних ефектів сильнодіючих ліків. Сердечко маленького Дані настільки виснажене, що лікарі відмовилися призначати йому хіміотерапію – хлопчик просто не витримає ще одного курсу. 

Щоб вийти в ремісію, Даня приймає гормони. На жаль, побічна дія препаратів настільки сильна, що Даню вже важко впізнати. Не всі зміни можна помітити, адже тіло Данила змінюється не лише зовні – гормони так само впливають і на внутрішні органи та процеси. Звичайно ж, Даня тяжко переносить зміни своєї зовнішності та самопочуття. Хлопчик на межі відчаю, однак знаходить в собі сили йди далі та вірити в перемогу. 

Car-t терапія може стати останнім шансом врятувати хлопчика. Зараз лікарі роблять все можливе, щоб підготувати організм дитини до початку лікування. Проте, важливо розуміти, що успіх терапії багато в чому залежить від достатнього фінансування. Ми просимо вас допомогти Дані отримати довгоочікуваний шанс на порятунок. Ваші пожертви стануть вирішальними. Допоможіть Дані – не оминайте дитину в біді!