Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Операція Ніколаса тривала 5 годин

Для мами маленького Ніколаса минула операція стала справжнім випробуванням. Організм хлопчика виснажений, отже медики не давали жодних гарантій, що дитина витримає. Мама не могла стримати сліз аж доки операція не завершилася.

Під час операції лікарі повністю закрили нижню частину стравоходу, провели повну санацію, встановили дренаж більшого розміру, щоб краще виходив фібрин. Ніколас дихав самостійно зволоженим киснем. До ранку хлопчику вводили седативні препарати.

Вчора після шостої мамі дозволили прийти до Ніколаса. Вона погладила його та прошепотіла на вушко теплі слова. Мама має надію, що материнська любов надасть дитині наснаги в боротьбі з хворобою. Уві сні Ніколас стогнав, але інколи заспокоювався й тоді посміхався.

Хлопчику дуже потрібна наша допомога. Щодня багатодітна мама, яка після народження хворої дитини залишилася один на один з труднощами, має сплачувати за спеціальне харчування, затратні матеріали та ліки. Грошей катастрофічно не вистачає. Будь-яка посильна допомога стане доречною у цьому випадку