Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Операція Ніколаса Сидоренко пройшла успішно. Ніколас лишається в реанімації

На щастя, операція Ніколаса пройшла успішно. Хлопчик все ще під пильним спостереженням медиків, але вже можна говорити про те, що все пройшло за планом і, швидше за все, це стане першим успішним кроком до порятунку дитини. Ще деякий час Ніколас буде в реанімації. Його стан стабільний – поряд кваліфікований медичний персонал.

Ніколас підключений до кисню. Харчуватися найближчим часом буде так само, як і раніше, через гастростому – її приберуть, щойно стравохід заживе й налагодиться робота ковтального рефлексу. Показники крові далекі від норми, особливо гемоглобін. Однак лікарі настроєні оптимістично, вірять, зовсім скоро Ніколас почне набиратися сили та дужчати. На жаль, мамі досі не можна до Ніколаса. Вона дуже сумує та переживає, що не може підтримувати свого синочка зараз. Єдине, що дозволили мамі – це потримати крихітку за ручку та поцілувати, коли Ніколаса перевозили з оперблоку до реанімації. 

Медичний персонал розчулений історією Ніколаса. Лікар, що проводив операцію був шокованим тим, що довелося пережити малюку та тим, яким сильним виявився наш Ніколас. Сподіваємося, що від сьогоднішнього дня найстрашніше в житті Ніколаса лишиться позаду, а попереду – лише нові перемоги та щасливе майбутнє.