Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олександр та Артур Ангелови: через окупацію рідного міста тяжкохворі хлопчики вимушено покинули свою домівку, дітям терміново потрібні ліки та спеціальне харчування

Родина Саші та Артура Ангелових ще зовсім нещодавно жили в Бердянську. Попри складнощі догляду за тяжкохворими хлопчиками, батьки наших підопічних змогли облаштувати свою домівку так, щоб догляд та транспортування дітей були максимально комфортними. Тому вимушений переїзд став особливо стресовим для родини. Через небезпечну ситуацію родина не змогла взяти з собою багато потрібних речей. Тікати від війни довелося з невеличкими валізами, тож зараз на новому місці родині тяжко дається організація побуту та догляд за хлопчиками. 

 

Родину з особливими хлопчиками вже прихистили на Заході України. Саша та Артур в безпеці, в новій затишній оселі. Але тепер, не маючи роботи та багатьох важливих речей, батькам хлопчиків дуже важко самостійно закуповувати ліки, спеціальне харчування, гігієнічні засоби. Ми просимо вас про невеличку підтримку, яка зараз дуже важлива особливим сім’ям. Навіть невеликі пожертви стануть такою потрібною допомогою для родини Ангелових та нагадають їм, що вони не самі. Будь ласка, не лишайтеся осторонь.