Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олегу Григорову видалили нитку з повіки

Олег Григоров зустрівся з лікарем-офтальмологом, який проводив останню операцію з видалення залишків пухлини. На жаль, після операції в повіці хлопчика лишилася невеличка ниточка. Лікарі очікували, що вона вийде самостійно, однак нитка вже лишалася під шкірою тривалий час. 

Після огляду лікар видалив нитку самостійно. Однак, мама Олега каже, що є ймовірність того, що частинка нитки ще лишається в тілі хлопчика. Частинка невелика й, швидше за все, зможе вийти самостійно, якщо вона й дісно там є. В будь-якому випадку, Олег продовжує накладати на повіку мазь та крапати краплі для очей. 

Маму дуже хвилювало, що проопероване око Олега сльозиться. Лікар сказав, що, певно, сльозовиділення фізіологічне та викликане тим, що око Олега тривалий час закрите. Лікарі запевняють, що займатися відновленням зору та покращенням зовнішнього вигляду ока варто лише після того, як питання онкології буде вирішено остаточно. 

За планом у Олега підготовка до ТКМ. Однак, трансплантацію можна буде провести лише за умови наявності коштів. Просимо вас, підтримайте родину!