Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Оголошуємо збір для допомоги дітям війни: терміново потрібні ліки, харчування, теплий одяг!

Сьогодні український народ, багатодітні сім’ї, вагітні, діти, літні люди, змушені ховатися в метро, підвалах та бомбосховищах. Гинуть люди, плачуть діти, жінки народжують у підвалах, а наші маленькі підопічні, які і так кожен день змагаються за своє життя в лікарняних стінах, які цілодобово підключені до крапельниць та апаратів підтримки життя, по 15- 20 разів переміщуються у підвали. Там, щоб вижити, мерзнуть та дихають пилом і пліснявою!

Але саме страшне, коли наші діти гинуть від нестачі ліків та своєчасної допомоги! Щохвилини на наші месенджери надходять прохання людей, які в повному розпачі: «Допоможіть знайти спецхарчування моїй дитині, благаємо!», «Врятуйте мою дитину, без ліків в найближчиі години, моя донечка помре!»… Тисячам сімей ми вже допомогли ліками, харчуванням, засобами гігієни та одягом! Але, людоньки, не встигаємо, наші резерви потрібно поповнювати, тільки разом ми зможемо врятувати наших поранених та голодних дітей!

Харьків, Маріуполь, Херсон, Київ та ще десятки міст і областей в пастці, у справжньому пеклі! Чого б нам це не коштували, навіть ризикуючи своїм життям, ми маємо їм допомогти! Вже завтра ми маємо сформувати та відправити за допомогою відважних наших водіїв- волонтерів у гарячі точки наступні рятувальні посилки з ліками!