Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новий діагноз Марійки Біляєвої засмутив рідних

На жаль, останні дні виявилися непростимо для Маші Біляєвої та її родини. Лікарі запідозрили івагінацію кишківника. Цю хворобу зазвичай називають “заворот кишок”. Такий стан дуже небезпечний, а особливо загрозливим міг би стати для маленької Маші. В більшості випадків для порятунку пацієнтів з таким діагнозом роблять операцію. Рідні були налякані та засмучені. 

На щастя, діагноз дівчинки не підтвердився. Однак, кишківник Маші не в порядку. Остаточний діагноз, хоч і менш лякаючий, однак, все ж, не бажаний. В дівчинки дискінезія кишківника. Операція не потрібна, а от без ліків (деякі досить дороговартісні) не обійтися. Причиною хвороби стали постійні стреси, тривалий прийом ліків та хіміотерапія. Беручи до уваги Марійкин стан, лікування триватиме довго. 

Звичайно, попри все рідні хвилюються за самопочуття Маші. Здоров’я та життя дівчинки – в пріоритеті. Однак, родину турбує й фінансовий бік питання. Новий діагноз означає нові витрати. Зараз для батьків Маші – це серйозна проблема. Нагадуємо, ліки, які Маша приймає щоб не допустити рецидиву лейкозу, родина закуповує самостійно. Дорогі препарати не входять в перелік безкоштовних ліків, держава може видати лише частину препаратів, однак, навіть їх постачають з перебоями. 

Ми щиро дякуємо вам за те, що вже тривалий час ви підтримуєте Марійку, допомагаєте сплатити за лікування та препарати. В чергове звертаємося до вас, наша шановна команда благодійників, та просимо не лишати крихітку в біді. Допоможіть родині врятувати донечку, завершити курс лікування й забути про хворобу назавжди.