Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Павлюк Матвійчика

Маленький Матвійчик народився передчасно. Стан дитини викликав занепокоєння, Матвійчик мав проблеми з диханням. Недоношенність стала причиною неврологічних проблем, слабкого здоров’я дитини. 

Матвійчик відчайдушно боровся за своє життя й мало не щодня радував маму й нас новими досягненнями. Позаду в Матвійчика важкий шлях. Зараз дитині вже не загрожують важкі наслідки. Проте, запинятися на досягнутому було б нерозумно. 

Матвійчик продовжує приймати ліки та проходити реабілітацію. Це важливо, щоб закріпити досягнуте та уникнути затримок у розвитку, проблем зі здоров’ям. Ми впевнені, попереду у Матвійчика щасливе дитинство. Дякуємо вам за те, що здійснили маленьке диво й підтримали крихітного хлопчика у його боротьбі за право жити.

А поки публікуємо листа від мами хлопчика:

“Добрий день дорогі наші друзі!!

Ми з Матвійчиком перебували в Обласній дитячій лікарні. Приймали магнезію та вітамін Б6 для того, щоб розійшлися крововиливи. Приймали інновітум, іннофер, бебітол, укрлів, лактіале, гемакс, цефотаксім, проходили лікувальні процедури та лфк.

На даний момент ми вже вдома, але лікування не закінчилося. Зараз ми ще продовжуємо приймати іннофер, інновітум, бебітол, лінекс, нейроксон.

Синочок почуває себе краще, він став активнішим, грається, агукає, посміхаеться. Матвійчик полюбляє, коли я роблю йому масаж, коли ми займаємося фізкультурою. Він дуже любить купатися, плавати на животику. Вже слідкує за іграшками і навіть розмовляє до них.

Величезне ДЯКУЮ вам всім за допомогу і підтримку!!!!”.