Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Арінки Самчук

Нам написала матуся Аріночки, щоб поділитися новинами про донечку. 

Зі слів мами:

“Доброго дня друзі!

У нас почався 4 блок хіміотерапії. Перші 3 дні цього блоку завершені, наступний 8-й день хімії у цей четвер, ну і потім 15-й день. Приїхали в клініку на консультацію з лікарем та для здачі аналізів крові і для уколу Neopogen (для покращення показників крові). 

На консультації з лікарем я запитала скільки блоків хімії все ж таки буде, тому що спочатку лікарі казали, що їх буде 4 або 6, ми надіялись звичайно на 4, але так, як це не перший рецидив їх потрібно все таки зробити 6.

Настрій звичайно впав, тому що і морально і фінансово ми готувались до 4 курсів і грошей залишилось тільки на 4 курси, на слідуючі 2 курси нам ще потрібно близько 15000-20000 євро, а це знову сума дуже велика і без Вашої допомоги вона просто недосяжна.

З кожною послідуючою хімією організм ослаблюється все більше і можливо більше побічних дій, кістковий мозок реагує повільніше на всі існуючі інфекції, тому нам потрібно максимально оберігатись від них.

Ще раз дякуємо кожному з Вас за будь яку Вашу допомогу, милосердя, підтримку та за молитву за нашу Аріадну!
 
Прошу Вас, хто ходить до церкви і подає записки за здоров’я,будь ласочка вносьте ім‘я Аріадна, щоб молитва за її здоров’я була ще сильніша, нам дуже потрібна Ваша допомога! Дякуємо за Ваші репости!”

Дякуємо всім, хто підтримує Аріну та її рідних!